select language:      

Szanowni Państwo!

Jesteśmy producentem węży przemysłowych i przewodów technicznych z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w wentylacji i klimatyzacji, przetwórstwie drewna, przemyśle chemicznym i maszynowym, metalurgii, kopalnictwie i górnictwie oraz wielu innych gałęziach przemysłu.

Oferujemy Państwu przewody elastyczne z polichlorku winylu, węże przemysłowe odporne na ścieranie z poliuretanu, polietylenu, polipropylenu, węże chemoodporne z teflonu, termoplastycznych wulkanizatów, przewody wentylacyjne i węże odciągowe z tkanin technicznych w szerokim zakresie średnic od 20 do 1000 mm., oraz długościach od 6 do 30 metrów bieżących.

Gwarancją jakości węży przemysłowych jest system zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji przewodów technicznych zgodnym z normą DIN EN ISO 9001. System został wprowadzony i potwierdzony certyfikatem TÜV CERT - TÜV NORD.

Uzupełnieniem naszej oferty są elementy łączące przewody - trójniki, redukcje, złączki
i obejmy do 500 mm (większe średnice do uzgodnienia). Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówionych produktów - maksymalnie do 7 dni roboczych (przy większych ilościach - terminy do uzgodnienia).

Oferujemy atrakcyjne rabaty w zależności od wielkości zamówienia.
Przy większej ilości zamawianych przewodów istnieje możliwość negocjacji cen.

Z wyrazami szacunku
Krystyna Scholz

Kolejne nowości w ofercie firmy!


Szanowni Państwo, przedstawiamy kolejne nowości w naszej ofercie.

Nowość!!!

Do oferty dodajemy nowości naszej firmy końcówki z poliuretanu. Pod nazwą końcówki kryją się rozmaitości takie jak, zakończenia przewodów, redukcje, złączki. Wszystkie wykonane z poliuretanu (na zamówienie możemy wykonać je z poliuretanu elektrostatycznego). Już nie długo zdjęcia i nowa kategoria na naszej stronie internetowej. Polecamy!
 
Węże odciągowe typu klin powiększają się o nową średnicę fi 1150.
 
Ofertę Węży stalowych „minimalizujemy” specjalnie dla was! Obecnie najmniejszą średnicą jest fi 16!
 
Już niedługo pełna aktualizacja oferty na stronie!

Nowe produkty w ofercie


Szanowni Państwo chcemy poinformować, że pojawił się nowy produkt w naszej ofercie.

Nowość!!! Nowa jakość! Super cena!

Węże odciągowe typu Ultra Lekka folia MB to nowa linia przewodów elastycznych produkowana przez Naszą firmę, wykonane są z poliuretanu na bazie poliuretanu poliestrowego. Jest to wąż ssawny, przeznaczony do odpylania, wyciągów oparów, oraz drobnych prac czyszczących w przemyśle. Cechuje go wysoka elastyczność, co ułatwia jego obsługę, bardzo wysoka odporność na ścieranie, bardzo lekki, odporny na załamania. Stosowany jest w przemyśle meblarskim do odpylania. Odprowadzanie ładunków elektrostatycznych następuje poprzez obustronne uziemienie spirali.

Do oferty wprowadziliśmy węże metalowe elastyczne. Węże stalowe produkujemy ze stali nierdzewnej i stali ocynkowanej. Węże przemysłowe metalowe wykonujemy w wersjach z uszczelnieniem i bez uszczelnienia. Pełna oferta węży przemysłowych metalowych w sklepie internetowym.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami.